Perdelerinizi Nasıl Temizliyoruz?

Perdeleriniz; uzman ekibimiz tarafından yerinden sökülür. Temizlenip, ütülenip gerekli ise tadilatı yapılıp yerine takılır. Perdelerinizin türü ne olursa olsun her türlü bozulmaya karşı garanti altındadır. Firmamız perde temelli olduğundan her türlü tadilatı ve tamiratı yapılır. Firmamız buharlı ve ıslak normal yıkama sistemini kullanmaktadır. Ürünlerinize çift yıkama yaparak leke kir cıkmama olasılığını en aza indiriyoruz. Katlamalı ve kruvaze perdelerde boncuk halka düğme vs. kopma kırılma ve kaybolma riskine karşı yedekleri bulunur temin edilip yerine dikilir. Evini değiştiren müşterilerimizin perdeleri temizlenip yeni evinin ölçülerine göre uyarlanıp yerine takılır.

Hizmetlerimiz

çorlu perde yıkama
Mekanizmali Perde Yıkama
Çorlu stor perde yıkama, Çorlu zebra perde yıkama Çorlu tül perde yıkama temizleme ve tadilatı
stor perde yıkama
Stor Perde Yıkama
Stor perde yıkama ve tadilat işlemi stor perdelerinizi yerinden alıp temizleyip tekrar yerine takıyoruz.
kadife perde yıkama
Kadife Perde Yıkama
Kadife perdeler temizleme özenle yapılması gerekir , bilinçsiz yapılan yıkama ve ütüleme kumaş bozulmalarına yol açabilir.firmamız kadife perdelerinizi garantili temizlemektedir.
çorlu perde tadilat
Stor Perde Tamir Ve Tadilat
Stor perdelerinizin tamir ve tadilatını yapıyoruz. Etek oymalarındaki eskimiş ve çürümüş püskülleri biyeleri değiştiriyoruz. Eksik ve yıpranmış boncukları yeniliyoruz. Mekanik aksamında, kumaşındaki tüm arızalar giderilir. Evini taşıyan müşterilerimizin storları yeni evinin ölçüsüne göre uyarlanıp yerine takılır.
çorlu perde yıkama
Kruvaze Perde Yıkama
Kruvaze perdelerinizi ekibimiz tarafından yerinden sökülür. Temizlenip ütülenip gerekli ise tadilatı yapılıp yerine takılır. Firmamız perde temelli olduğundan hertürlü tadilatı ve tamiratı yapılır. Firmamız buharlı ve ıslak normal yıkama sistemini kullanmaktadır.
çorlu zebra perde
Zebra Perde Yıkama
Zebra Perdelerinizi ekibimiz tarafından yerinden sökülür. Temizlenip gerekli ise tadilatı yapılıp yerine takılır. Perdelerinizin türü ne olursa olsun hertürlü bozulmaya karşı garantı altındadır.Firmamız perde temelli olduğundan hertürlü tadilatı ve tamiratı yapılır. Firmamız buharlı ve ıslak normal yıkama sistemini kullanmaktadır.